Druk Serwis ul. J. Lea 116 30-133 Kraków tel. 012 661 81 75 kom. 508-288-871

Materiały eksplatacyjne

Prowadzimy działalność w branży materiałów eksploatacyjnych i serwisu drukarekod roku 2003.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu drukarek pozwoliło nam ocenić możliwości drukowania na materiałach oryginalnych i zamiennych. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z tonerami regenerowanymi, których użycie niekorzystnie wpływało na działanie urządzeń. W związku z tym postanowiliśmy opracować technologię produkcji, dzięki której nasze produkty zapewniają tą samą jakość i wydajność, co produkty oryginalne.

Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do wszystkich typów urządzeń drukujących. W swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne (tonery, tusze) oryginalne i zamienne.

Podstawą sprzedaży materiałów zamiennych są produkty Ds Line. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu drukarek pozwoliło nam ocenić możliwości drukowania na materiałach oryginalnych i zamiennych. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z tonerami regenerowanymi, których użycie nie korzystnie wpływało na działanie urządzeń. W związku z tym postanowiliśmy opracować technologię produkcji, dzięki której nasze produkty zapewniają tą samą jakość i wydajność co produkty oryginalne. W ofercie posiadamy dwa typy tonerów kompatybilnych, dostosowanych do potrzeb i budżetu Klienta:

Toner Eco charakteryzuje się niższą ceną. Przeznaczony jest do wydruków nie wymagających wysokiej jakości.
Toner Plus charakteryzuje się wysoką jakością wydruku oraz wysoką wydajnością, która jest o 10 % wyższa niż przy tonerach oryginalnych. Regeneracja obejmuje napełnienie tonera i wymianę bębna światłoczułego.

 

Skup pustych kaset

Nie wyrzucaj pustych zbiorników do śmietnika lecz zacznij na nich zarabiać równocześnie dbając o środowisko. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny i warunki skupu tonerów. Przy większych ilościach istnieje możliwość negocjowania cen indywidualnie.

 

Oferta abonentowa

  • Masz problem z szybko kończącym się tonerem?
  • Chcesz ograniczyć koszty wymiany?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy: OFERTĘ ABONAMENTOWĄ Wystarczy, że powiesz nam jaką masz drukarkę i ile drukujesz, a nasi specjaliści stworzą specjalnie dla Ciebie indywidualny pakiet cenowy. Płać stałą kwotę, a my w ramach usługi abonamentowej zajmiemy się wymianą tonerów!

 

Toner zapasowy

W celu usprawnienia działalności państwa firmy, oferujemy państwu ciekawe rozwiązanie zapewniające ciągłość drukowania i sprawność urządzeń.
Wręczamy na państwa ręce toner zapasowy, wydany potwierdzonym dokumentem wz. jeśli w drukarce toner właśnie się skończył – spokojnie – nie trzeba wstrzymywać pracy. Wystarczy rozpakować toner zapasowy, który macie państwo w zasięgu ręki. Przy zainstalowaniu zapasowego tonera – prosimy o kontakt z naszą firmą. Dokument wydania wz przekształcimy na fakturę i przywieziemy ją do państwa z kolejnym tonerem zapasowym. System zapasowego tonera, to wiele udogodnień! Zawsze mamy na czym drukować! Ciągłość pracy przekłada się na skuteczność i profesjonalizm, a co za tym idzie lepsze rezultaty i satysfakcję. A satysfakcja klienta jest naszym sukcesem!

 

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty do drukarek są objęte dożywotnią gwarancjąjakości tzn. do wyczerpania środka barwiącego. W przypadku zastosowania tonerów marki Ds Line w drukarkach objętych gwarancją Producenta, firma Druk-Serwis przejmuje odpowiedzialność gwarancyjną na takich samych zasadach jak to uczynił Producent. Warunki gwarancji są dołączone do każdego urządzenia w chwili jego zakupu. Druk-Serwis udzieli takiej gwarancji na podstawie dokumentu zakupu urządzenia oraz tonera marki Ds Line.

Druk Serwis

Godziny pracy biura: Pn - Pt: 8:00 - 16:00 Sb, Nd: nieczynne
ul. J. Lea 116 30-133 Kraków  tel. 012 661 81 75 kom. 508-288-871
NIP 664-155-05-59

Copyright © 2018 Druk Serwis Wszelkie prawa zastrzeżone.